Magnet herkesin bildiği bir üründür. Ama bu yaratıcılıkla daha önce hiç kullanılmamıştı

Magnet herkesin bildiği bir üründür. Ama bu yaratıcılıkla daha önce hiç kullanılmamıştı. Bildiğimiz gibi mutfak hemen hemen evdeki en popüler ve ev hanımlarının en çok zaman geçirdiği yerdir. Bu yüzden tasarım bakımından insan gözüne hitap etmeli ve etkileyici görünmesi önemlidir.

Magnet üzerine yapılan UV baskılar ile buzdolaplarınız biranda mutfak içinde bir sanat eserine dönüşecektir.Magnet üzerine yapıldığı için istenildiğinde çıkarılarak ev hanımlarının temizlik işini de kolaylaştıracaktır. Bu da ev hanımları için büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

*Kişiye özel istediğiniz görsel ile buzdolabı üzeri magnet baskı yaptırabilirsiniz.*

UV baskının insan sağlığına hiçbir etkisi olmadığı için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik folyo baskılar zamanla yıpranacağı ve kullanışlı olmayacağı için genellikle tercih edilmemektedir. Ayrıca genellikle folyo üzerine yapılan baskılar solvent bazlı olduğundan dolayı insan sağlığına zararlıdır ve boya kokusunu rahatsız edici düzeyde hissedersiniz.

Magnet herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan buzdolabı üzerinde durabildiği için görselinizi tekrar tekrar kullanabildiğiniz gibi sıkıldığınızda veya görsel değiştirmek istediğinizde rahatlıkla değişimimizi firmamız üzerinden yaptırabilirsiniz. Magnetin magnetik özelliği herhangi buzdolabınıza zarar vermez.

MAXLİNE DİGİTAL Aş olarak sizlere magnet üzerine UV baskı konusunda da hizmet vermeye başlayarak, her konudaki dekarasyon ve reklam çözümleri için UV baskı makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.