Kurumsal bayilerimizin siparişlerini verebileceği online sipariş takip yazılımımızdır. Bu yazılım sayesinde bünyemizde bulunan tüm ürünlerimize ait siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayi Sipariş Kontrol Yazılımımız sayesinde aşağıdaki işlemleri rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

İşte Yazılımımıza ait genel özellikler

 Anlık Takip 
Maxsoft yazılımı içerisinde 8 Farklı departman bulundurmaktadır. Bu sayede her departmana ait günlük, haftalık, aylık performans raporları alabilir ve kapasitenizi takip edebilirsiniz.

 Bayi Yönetimi 
Maxsoft yazılımında gelişmiş bayi yönetimi bulunmaktadır. İster kurumsal ister bireysel müşteri ekleyebilir, bu müşterileri dilediğiniz gibi gruplayabilirsiniz.

 Kolay sipariş verebilme 
Maxsoft yazılımı sayesinde Panoramik Albüm, Fotokitap, Takvimler, Okul işleri, Laboratuvar ve Sublimasyon gibi bir çok ürünün siparişini bayileriniz 4 adımda verebilmektedir.

 Özelleştirebilme 
Maxsoft yazılımı kendi işletmenize göre özelleştirebilirsiniz. Kendi ayarlarınızı, formlarınızı oluşturun ve gereksiz bilgileri kaldırın.

 Kullanılan Tekonojiler 
Son güncel teknolojiler kullanarak oluşturulan Maxsoft, baskı sektöründeki bir çok ürünü içerisinde barındırmaktadır. Dinamik içerikli sayfa yapısıyla çok esnek bir alt yapıya sahiptir.

 Kolaylaştırılmış Arayüz Tasarımı 
Yeni Maxsoft''un arayüzü sayesinde kurumsal ve bireysel müşterileriniz kolaylıkla siparişlerini gönderebilir.

 Gelişmiş Müşteri Yönetimi 
Müşterilerinizi kurumsal veya bireysel olarak tek bir yerden ayırım yapabilirsiniz. Hatta müşterilerinize satış temsilcisi ve müşteri temsilcisi ataması yapabilirsiniz.

 İstatistik ve Raporlama 
Yeni Maxsoft sayesinde sistem üzerindeki tüm bilgilere ait raporlama işlemleri yapabilirsiniz. Satış raporları,üretim raporları ve müsteri ile ilgili raporlamalar yapabilirsiniz.